6. Sınıf Öğrencisi Anne Oldu

6. Sınıf Öğrencisi Anne Oldu

6. sınıf öğrencisi olan kız internette tanıştığı oğlandan hamile kalıpSlovakya'da 12 yaşındaki kız anne oldu. 6. sınıf öğrencisi olan kızın annesi evladının hamileliği hakkında bir şey bilmiyor.

6. Sınıf Öğrencisi Anne Oldu

Okullu kız çocuğunun babası ile internet aracılığıyla tanıştı. Genç anne gencin başka şehirde yamasından ve 20 yaşı olduğundan başka onun hakkında hiçbir şey bilmiyor. Oğlan kızı tecavüz etmekle tehdit ederek ondan hamileliğini gizlemeyi istedi.

Geçenlerde Slovakya'da medya 13 yaşındaki kızın da anne olacağı hakkında yazdılar. 7. sınıf öğrencisi olan kız kürtaj için müracaat etse de, doktorlar bunun için geç olduğunu söylemişler.

Şimdi her iki olayla ilgili soruşturma yapılır. Belirtelim ki, Slovakya'nın yasalarına göre, cinsel ilişki için minimum yaş sınırı 15 dır.

Her Vakit -   [217]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yararlı Bilgiler Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
  • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
  • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
  • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
  • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler