AKPM Ermenistan'a yaptırım uygulayacak..!

AKPM Ermenistan'a yaptırım uygulayacak..!

Haziran 22 Strasbourg'da Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Sedaret komitesinin toplantısı yapıldı.

AKPM Ermenistan'a yaptırım uygulayacak..!

Haziran 22 Strasbourg'da Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi Sedaret komitesinin toplantısı yapıldı.

Hervakit'in verdiği habere göre, oturumda Azerbaycan'ın AKPM `deki heyetinin üyesi Mustafa Süleymanovun müəllifliyi ile sunulan" Azerbaycan topraklarını silahlı işgal altında kurduğundan Ermenistan'a karşı yaptırımlar uygulanmasına dair "karar tasarısı ele alındı.

Karar taslağında Azerbaycan topraklarının işgaline son konulan kadar Ermenistan heyetine yaptırımlar uygulanması, hızı da Ermenistan heyetinin oy hakkının durdurulması ve rehber organlardan çıkarılması talep ediliyor.
Sedaret komitesi Kurulun prosedür kurallarına göre karar tasarısının sonraki aşamada tartışma ve ilgili kararın kabulü için hızını Bürosu'na gönderilmesi konusunda karar verdi.

AKPM Bürosu'nun Haziran 27 yapılacak toplantısında karar tasarısı ile ilgili nihai karar alınacaktır...

KAYNAK: Hervakit.com

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Her Vakit -   [188]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yararlı Bilgiler Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
  • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
  • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
  • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
  • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler