Elektronik imza hizmetleri için yeni tarifeler belirlendi

Elektronik imza hizmetleri için yeni tarifeler belirlendi

İletişim ve Yüksek Teknolojiler Bakanlığı Bilgi İşlem Merkezi, elektronik imza hizmetleri için yeni tarifeler tespit etti..

Elektronik imza hizmetleri için yeni tarifeler belirlendi

İletişim ve Yüksek Teknolojiler Bakanlığı Bilgi İşlem Merkezi, elektronik imza hizmetleri için yeni tarifeler tespit etti..

Azerbaycan, yeni tariflere göre, elektronik imzanın fiyatı nüfus için 18 lira, girişimcilik faaliyeti ile uğraşan kişiler için 36 lira, girişimcilik faaliyeti ile uğraşan tüzel kişiler için 72 lira atandı.

Bu tariflere 3 yıllık elektronik imza hizmetleri, elektronik imza taşıyıcısı olan smartkart ve 3 yıl içinde zaman göstergelerinin kutlanması hizmetinden sınırsız kullanım içeriyor.

Devlet yapıları için elektronik imzanın fiyatı ise 80 lira oluyor. Bu tarifeye elektronik imza için 3 yıllık tam hizmetlerle birlikte, kart okuyucu (cardreader) da içeriyor..

ELEKTONiK_iMZA_30042014

KAYNAK: Hervakit.com

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Her Vakit -   [10]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yararlı Bilgiler Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
  • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
  • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
  • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
  • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler