İki Yüzlü Adam - FOTO

İki Yüzlü Adam - FOTO

Edward Mordreyk İngiliz zengin, aristokrat ailelerine mensup bir genç idi.

İki Yüzlü Adam - FOTO

Edward Mordreyk İngiliz zengin, aristokrat ailelerine mensup bir genç idi.

Hervakit'in verdiği habere göre, tanıdıkları ve arkadaşları bu genç hakkında hep iyi fikirler söylüyorlardı - yumuşak huyu vardı, iyi eğitim almıştı, farklı müzik aletlerinde ifa edebiliyordu.

Ama Edvardın bir özelliği vardı. Zavallı genç "iki yüzlü" doğmuştu. Dünya pratiğinde bu patologiyaya çok nadiren rastlanır. Tıp biliminde buna "Sraniophagus Parasiticus" denir. Öyle ki, anne karnında siyam ikizleri birbirine yapışır, onlar kafatası kemikleri veya herhangi vücut üyeleri birleşik doğuyor.

Edvardın yüzü çok yakışıklıydı, ancak mutsuz gencin ensesinde olan ikinci yüz birinciden farklı olarak çirkin idi.

2_yuz_10062014

Şahitler diyor ki, ense bölgesinde bulunan yüz asla gıda kabul etmiyor, konuşmuyordu. Ama gözleri etrafı hep dikkatle izliyordu. İkinci yüz duyguları da ifade ediyordu.

Bazen Edward ağlayan ikinci yüzü neye Görese gülümsüyordu.

Edward cerrahlara yalvarıyordu ki, ikinci yüzü kesip alsınlar. Diyordu, geceler ikinci yüz fısıltısı ile onu uyandırır, şeytani sözler diyor. Ama cerrahlar bile karmaşık operasyonu geçirmeye kalp etmiyorlardı.

Ruhtan düşen genç yakında kendisine kapıldı. Hatta en yakın akrabaları ile de iletişimi kesti ve bir gün de intihar etti.

Akrabaları onun intihardan önce yazılmış mektubunu buldular. Mektupta Edward rica ediyordu ki, cenaze edilmemiş önce ensesinde olan ikinci yüzü kesip alsınlar ki, en azından, öbür dünyada huzur bulabilsin.

d_10062014

KAYNAK:
Hervakit.com

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Her Vakit -   [150]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yararlı Bilgiler Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
  • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
  • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
  • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
  • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler