İletişim

İletişim

HER VAKİT Telefon Numaramız
+90 543 968 9990
Email İletişim
info@hervakit.com
Bize ulaştırmak istediğiniz mesajı alttaki kutuya yazıp "Mesajı Gönder" butonuna basınız. Yazacağınız mesaj sistemimiz tarafından ilgili kişiye yönlendirilecektir. 
Bize iletmek istediğiniz bir mesajınız varsa lütfen aşağıdaki formu kullanarak bize yazın. Size en kısa zamanda geri döneceğiz.
* Adınız Soyadınız :
* Telefon Numaranız :
* E-Mail Adresiniz :
* Konu :
* Kime :
* Güvenlik Kodu :

Güvenlik Resmi

* Mesajınız :
* ile işaretli alanlara bilgi girişi zorunludur

Video Galeri

Foto Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli Adamı Kış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
  • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'deki ATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
  • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri Neden Milli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
  • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman Said Bediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
  • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayat İnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler