İran'dan Sarhoşlar İçin Ayıltma İstasyonu Kuruluyor

İran'dan Sarhoşlar İçin Ayıltma İstasyonu Kuruluyor

Alınan bilgilere göre, İran'da 2016 yılı Mart ayına kadar 150 alkol ayıltma merkezi açılacak.

İran'dan Sarhoşlar İçin Ayıltma İstasyonu Kuruluyor

İran'da alkqoldan kullananlar için 150 ayıltma birimi oluşturulur.

Alınan bilgilere göre, İran'da 2016 yılı Mart ayına kadar 150 alkol ayıltma merkezi açılacak. İran İslam Cumhuriyeti'nin sehiye Bakanı Əlireza Ruzaninin sözlerine göre, ülkede alkol alımının Seviyesi arttığı için ülke yönetimi bu adımı atmaya mecbur olup.

Belirtelim ki, İran'ın resmi statistikasında 200 bin kişi alkol yatkınlık bağlı eziyet çekiyor ve sürekli alkol alan bir milyon insan kayda alınıp.

Her Vakit -   [224]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yararlı Bilgiler Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
  • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
  • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
  • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
  • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler