NCAA Navasartian Oyunları'nı Onayladı

NCAA Navasartian Oyunları'nı Onayladı

Zaten California eyaletindeen büyük amatör spor turnuvası ,Navasartian Oyunları sadece National Collegiate Athletic Association dışında olmayan başka bir büyük bir destek aldı.

NCAA Navasartian Oyunları'nı Onayladı

Zaten California eyaletindeen büyük amatör spor turnuvası ,Navasartian Oyunları sadece National Collegiate Athletic Association dışında olmayan başka bir büyük bir destek aldı.

Ülkenin üniversite spor otoritesi olarak bilinen ,NCAA çatısı altında kolej spor oynamak sporcular 39 Navasartian Oyunlara katılmak için izin Homenetmen sertifika yayınladı . Bu Division 1 Koleji sporu hakkını çalmak Ermeni sporcuların oyunlarda rekabet standardını yükselterek , bu nedenle , bu yılki Navasartian Oyunları'na katılmak için izin verecek.

Homenetmen Batı ABD Bölgesel Athletic Konseyi Program Koordinatörü , Sevag Garabetian , diyerek bu simgesel başarı önemini vurguladı "Bu gurur verici bir an bu!

Bu oldukça fazla rekabetdüzeyini yükseltir ve bu yılki Navasartian Oyunları'ndabeklentileri artırıyor , ve kesinlikle bu turnuvason 39 yıldır sahip olduğupek çok pozitif vurgulayan, Garebetian ekledi .

Homenetmen Batı ABD Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı , Garnik Abrahamyan , gururla belirtti , "Bu hepoyunlar hakkında tanıyorum ne doğruluyor . Homenetmen gibi saygıdeğer bir kuruluş bir araya Navasartian Oyunları gibi bir turnuva koymak içindoğuştan gelen yeteneği sahip olduğunu , her zaman ne bağlı bir şeydir , ve yeni zirvelere ölçekli ve her zaman için mukadder bir şekilde kabul edilmesi için."

" Bu Homenetmen ve merkezinde olay ,Navasartian Oyunları için büyük bir halkla ilişkiler onaydır . Ben bu günün geleceğini hiç şüphem yoktu , "Navasartian Organizasyon Komitesi halkla ilişkiler müdürü , Aram Çobanyan dedi.

" Bu çıtayı yükseltiyor ! "33. Dedi . Fahrioyunların Başkanı ve Navasartian Organizasyon Komitesi Üyesi , Vahagn Thomasian .

Navasartian OyunlarıNCAA sertifikasyonturnuva resmen Birmingham Yüksek Okulu'nda geçen Cumartesi günü oyun başladı bir anda geliyor . 

220 ekipleri, bu yılki turnuvaya katılmak için mukadder olan , basketbol resmenoyun başlatmak için planlananilk spor oldu . Bizturnuvaya derinliklerine almak gibidiğer spor müsabakalarıönümüzdeki haftalarda davayı takip edecek.

KAYNAK: Hervakit.com

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Her Vakit -   [110]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yararlı Bilgiler Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
  • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
  • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
  • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
  • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler