Nureddin Mehdixanlı Konuştu: Ona Kızım Diyemiyorum!

Nureddin Mehdixanlı Konuştu: Ona Kızım Diyemiyorum!

Aktris ve lider Kəmalə Quliyevanın halk sanatçısı Nurettin Mehdixanlının kızı olmasını kanıtlayan belgeyi eşleştirdikten sonra halk sanatçısı sosyal ağ aracı ile meseleye yaklaşım söyledi.

Nureddin Mehdixanlı Konuştu: Ona Kızım Diyemiyorum!

Aktris ve lider Kəmalə Quliyevanın halk sanatçısı Nurettin Mehdixanlının kızı olmasını kanıtlayan belgeyi eşleştirdikten sonra halk sanatçısı sosyal ağ aracı ile meseleye yaklaşım söyledi.

"Qafqazinfo" haber veriyor ki, N.Mehdixanlı açıklamada, kendisini bu tür yarı çıplak resimlerle sunan ve bu ameliyle övünen her kim olursa olsun, yerli olsa bile benim kızım olamaz:

"Kendisine Nureddin Mehdixanlının kızıyım diyen kimse, bu tür kabul edilemez harekete yol veremez. Ve ben buna kesin şekilde itiraz ettim. Kemale Quliyeva bu itirazı gözlüyürmüş gibi tüm sitelere röportaj vermeye başladı.

Herkesin hataları, günahları olabilir. Ama 58 yaşındaki bir insanı, sanat adamını, tüm ömrünü, hayatını, sağlığını, milletine, kültürüne sarfetmiş insanı manevi terör aracı ile katil etmek ne kadar adil ve doğrudur?

Ben sosyal ağlarda yarı çıplak şekilde kendini reklam yapan her kim olursa olsun, her neyim olursa olsun kızım söyleyemem. Benim kızım böyle olmamalıdır. Yoksa ben yanlış yaptım? Kesinlikle. Ben bu konuda kendimi haklı buluyorum.

Kamran Quliyevden soruyorum sen Kəmalə Quliyevanı kardeşi olarak kabul ediyor musun? Belki de sen kabul ediyorsun, ama ben kabul etmiyorum. Hiçbir zaman da etmeyeceğim.

Ellerinizde tutup herkese göstermeye çalıştığınız belgeler düz de olabiliyor, sahte da .. Artık 30 yılı aşkın bir süredir, o belgeler sizin ve benim hayatımda bir şeyleri değiştirmek kudretinde değildir. 30 yıl boyunca ne ben sizi gördüm ne de siz beni.

Belki de Kəmalə Quliyava şeylere umuyordu, ama o tüm köprüleri yıktı. Hiçbir kız çok sevmediği babasına bu hakaretleri yaşatmazdı. Ben sizin düşmanınız değilim, hiçbir zaman da olmayacam.

Ama gün gelecek sizi ateşleyip ortalığa edenler, sizi ellerinde oynatanlar, sizin sayenizde beni hakaret etmekle reyting kazanmaya çalışanlar, istediklerine nail olanlar çekilip yok olacaklardır. O zaman çok pişman olacaksın Kemale Quliyeva.

Hem de seni iyi anladım. Sana çekilmiş olduğun diziler için reklam gerekiyordu. Ve sen bunu Nurettin Mehdixanlının adıyla ettin. Dizi gelip gider, ama babam dediğin Nurettin Mehdixanlı senin için ölmüştür ".

KAYNAK: Hervakit.com

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Her Vakit -   [142]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yararlı Bilgiler Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
  • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
  • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
  • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
  • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler