Rusya'da tablet yemeye kalkışan kişi öldü

Rusya'da tablet yemeye kalkışan kişi öldü

Olay Petersburg meydana geldi. Polise bilgi verildi ki, belirsiz bir kişi apartmanın balkonundan aşağı eşyalar atıp duruyor.

Rusya'da tablet yemeye kalkışan kişi öldü

Olay Petersburg meydana geldi. Polise bilgi verildi ki, belirsiz bir kişi apartmanın balkonundan aşağı eşyalar atıp duruyor. Bu kişi polisin erişimine görmezden gelip ve direnç göstermeye başladı.

Akıl hastası olduğu tahmin edilen kişi polis tarafından gözaltına alındı. Bundan sonra o tabletin kırık camını ve cihaz plastik kısımlarını yemeye karar verdi.

Sıra dışı eylemlerle insanları şaşkına çeviren şahıs polisin müdahalesine rağmen tabletin camlarının hepsini yedi.

Polis memuru ambulans çağırsa da, tabletin parçalarını yemiş erkeği kurtarmak mümkün olmamıştı. Kendinden giden erkek doktorlar gelmeden olay yerinde öldü.

Her Vakit -   [223]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yararlı Bilgiler Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
  • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
  • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
  • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
  • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler