Seven Erkek Nasıl Olur?

Seven Erkek Nasıl Olur?

Bir kadını, sevdiği erkekle ilgili en çok ilgilendiren "Benden gerçekten keyif misiniz?", "Beni seviyor, yoksa sadece vakit geçirmek için konuşuyor?" gibi sorulardır.

Seven Erkek Nasıl Olur?

Eğer bir erkek sizin haberiniz olmadan sizi seviyorsa, ya sizden keyif gelirse, her zaman size çekingen bakışlarla bakacak. Eğer düz gözlerine bakarsanız, görüşlerini sık sık sizden yayındıracaq ve yanakları kızaracak. Siz aşık olan bir erkek sizi tanımaya çalışacaktır.

Sık sık sorular verecek. Söylediğiniz her kelime ona zevk verecek. Bu yüzden her fırsat düştüğünde sizi konuşturmaya, sorular sormaya başlayacaq.Tez sık şakalar yapması, danışığıyla sizde ilgi uyandırmaya çalışması seven erkeğin en önemli özelliklerindendir. Elbette, bazı erkekler akıllı konuşmayla birlikte, hatta hoş sözler söylemekle kadının sevgisini kazanmaya çalışarlar.

Seven erkek sizin yanınızda olurken davranışlarıyla birlikte, jest ve mimiklerin da nazik olmaya çalışacaq.Sizi seven bir erkek tesadüfleri beklemez. Kendisi tesadüfler yaratır. Nerede olduğunuzu bildiği an sizden habersiz, sanki sizin orda olduğunuzu bilmiyormuş gibi aynı yere gelir.

Yanınızdayken sütü dağıtmış kedi gibi sakin, zavallı davranar.Çiçekleri her kadın seviyor. Erkekler bunu her zaman dikkate alar.Sizin yanınızda çekindiği bir hal olurken eliyle başına, ağzına, veya çenesine dokunur.

Sevgiliniz elinizden adeta kaçacakmış gibi sağlam tutuyorsa, demek ki, size karşı sevgisi çok güçlüdür.

Bu, aynı zamanda gerçek bir ilişki yaşadığınız bir işaretidir.Seven erkek nerede olursanız olun, makinesi olmasa bile, taksi, otobüs, veya arkadaşının makinesiyle gelip sizi oradan kendisi götürecek.

Unutmayın, göz kirpiklerini her zaman görmek ister.

KAYNAK: Hervakit.com

YASAL UYARI:Sitemizde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapılmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve tüm içerikler ancak ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar hakkında yasal yollara başvurulacaktır.

Her Vakit -   [102]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yararlı Bilgiler Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
  • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
  • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
  • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
  • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler