Sultan Süleyman'ı deli eden iddia ileri sürüldü

Sultan Süleyman'ı deli eden iddia ileri sürüldü

" Muhteşem yüzyıl " da Sultan Süleyman karakterini canlandıran popüler aktör Halit Ergenç hakkında yeni iddialar özellikli..

Sultan Süleyman'ı deli eden iddia ileri sürüldü

" Muhteşem yüzyıl " da Sultan Süleyman karakterini canlandıran popüler aktör Halit Ergenç hakkında yeni iddialar özellikli .

Doktor İlker Manavbaşıya dayalı bir takım yayınlarda H.Ergençin başına tüy əkdirməsi hakkında bilgi yayıldı .

Bilgiye göre , " Muhteşem yüzyıl " ln çekimleri sırasında düzenli olarak çeşitli baş giysilerinden kullanan H.Ergenç saçlarının dökülmesi sorunu ile karşı karşıya .

Bunun önüne geçmek zorunda kalan aktörün ise acilen , tedaviye başladığı ve başına tüy ektirmek kararına geldiği kaydedildi .

Fakat aktörün kendisi hakkında yayılmış bu habere çok keskin tepki göstererek , o iddiaları yalanladı :

" Başıma tüy ektirmek fikri aklımdan bile geçmemiştir. Hayatımın hiçbir döneminde bu konuda düşünmedim .

Buna hiç gerek de görmüyorum . O doktor - eğer ona doktor caizse - muhtemelen bunu yapmakla benim aracılığımla reklam edilmeye çalıştı .

Her zaman şu görüşteyim ki , insanın kafasının dışı değil, içi güzel olmalıdır " .

Her Vakit -   [127]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Yararlı Bilgiler Haberleri

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

  • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
  • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
  • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
  • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
  • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler