Tırnak Boyasından Kurtulmanın Rahat Yolları

Tırnak Boyasından Kurtulmanın Rahat Yolları

Tırnaklarınızı boyayarken zorlanıyorsanız, bu makalemizden yararlanarak olumlu sonuç elde edebilirsiniz

Tırnak Boyasından Kurtulmanın Rahat Yolları

Tırnaklarınızı boyayarken zorlanıyorsanız, bu makalemizden yararlanarak olumlu sonuç elde edebilirsiniz

İlk olarak tırnak boyasının rengini seçmeliyiz. Bu zaman tırnakların yapısını da dikkate almalıyız. Kısa ve köşeli tırnaklar için koyu renkler uygun görülüyor. Uzun ve yuvarlak tırnaklar için ise açık ve belirgin boyalar önerilir.
Tırnak boyası seçməzdən önce elleri sabunla yıkayarak kurulamalıyız. Daha sonra asitonla dırnaklardakı morlukları kalan boyaları silin. koruyucu kullanarak boyanın uzun süre kalmasına elde edebilirsiniz. Koruyucuyu tırnak uçlarına sürtməyi ise unutmayın. koruyucu boyadan hemen sonra renkli boyayı çekmeyi tavsiye etmiyoruz. Bu süre bir güne kadar uzatılabilir. Lakin Şeffaf tırnak kullanarak renkli boyanın çevreye yayılmasının önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.

Renkli boyayı tırnağın ten ortasından çekmeye başlayın. Boyayı üç kat çekmeyiniz tavsiye edilir. İki dakika fasiləylə sonraki katları çekebilirsiniz. Çekici bir görünüm elde etmek için sonda parlaklık veren boyadan kullanın.

Her Vakit -   [959]

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum yapıldı
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır.
Haberle ilgili düşüncenizi buraya yazmak için aşağıdaki 'Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazın' formunu kullanabilirsiniz.

Bu habere yorum yazın:

Ad Soyad:
Email:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde hervakit.com sitesinin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Sağlık Haberleri

 • Hamilelikte Sabah Bulantıları Neden Olur?Hamilelikte Sabah Bulantıları Neden Olur?

  Hamilelikte sabah bulantılarının nedenleri nelerdir? Sabah bulantıları ne zaman başlar ve tedavi için neler yapılabilir?

  30.06.2016 03:41
 • Sigaranın Zararları Anne Karnında BaşlıyorSigaranın Zararları Anne Karnında Başlıyor

  Dünyada her yıl yaklaşık 6 milyon kişi sigara içmekle ilgili hastalıklar nedeniyle hayatını kaybediyor ve bunun 600.000 de, direkt sigara içtiği için değil, pasif olarak sigara dumanına maruz kaldığı için

  30.06.2016 03:41
 • Ramazan Aydında Diş Sağlığı Problemleri ArtıyorRamazan Aydında Diş Sağlığı Problemleri Artıyor

  İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Periodontoloji Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Burcu Karaduman, ramazan ayı boyunca artış gösteren diş sağlığı problemlerinin nedenlerine

  30.06.2016 03:36
 • BB krem ​​nedir?BB krem ​​nedir?

  Çok kısa sürede ünlenen BB kremler kolaylıkla birçok hanımların gözdesi olmayı başardı. Böylece BB kremlere olan talebin yüksek olduğunu gören birçok kozmetik firmaları da kendi BB kremlerini üretmeye

  02.09.2015 20:16

Video Galeri

Öne Çıkan Haberler

 • Avrupa'nın En Kirli AdamıAvrupa'nın En Kirli AdamıKış gecelerinde Ludwig şaxtadan korunmak için sıcak külün içinde yatıyor .
 • İlhame Bedelova'nın Türkiye'deki Oyunculuk Faaliyetiİlhame Bedelova'nın Türkiye'dekiATV tele kanalının sunucusu İlhame Bedelova Türkiye'deki oyunculuk faaliyeti hakkında konuştu.
 • Okul Eğitim Siteleri Neden Güncellenmez?Okul Eğitim Siteleri NedenMilli Eğitim Bakanlığı'nın en yararlı faaliyetlerinden birisi şüphesiz tüm okullara bir web sitesi yapmasıdır.
 • Üstad Bediüzzaman Said Nursi'den Gençlere MesajlarÜstad Bediüzzaman SaidBediüzzaman Said Nursi, Risale-i Nur külliyatının bir çok bölümünde gençlere yer vermişti. Gençlik dinamizmin tehlikelerine dikkat
 • Rüya Bitti Son Buldu O HayatRüya Bitti Son Buldu O Hayatİnsanların mutlu olduğu bir dünyaydı o dünya. Kavgadan,nefretten ve kinden uzaktı. Analar ağlamıyordu o dünyada ve çoçukların

Son Eklenenler